Openluchttheater Valkenburg


Go to content

Main menu:


OLT Backstage 1 Jazz

PROGRAMMA 2011 > Juni


OLT Backstage 1, Jazz

datum: donderdag 16 juni

aanvang: 20.30 uur

entree: 10 euro



Ruud Jacobs

Donderdag 16 juni, 20.30 uur
Donderdag 30 juni, 20.30 uur
Donderdag 25 augustus, 20.30 uur

In het gerenoveerde grotgedeelte achter het hoofdpodium presenteert het Openluchttheater dit seizoen een nieuwe concertserie:
OLT Backstage.

Zeven kleinschalige, verrassende concerten van hoog niveau in een intieme, sfeervolle ambiance. En met musici die het verdienen in de spotlights te worden gezet.

Sfeerimpressie Backstageconcerten

Pianist Ruud Jacobs, een van de grootste Limburgse jazztalenten van dit moment, is drie keer te gast in deze nieuwe serie. Ruud werd geboren in Venlo op 23 april 1988. Vanaf 2006 studeert hij Jazz Piano aan het Conservatorium van Maastricht. Hier behaalde hij in 2010 met lof zijn Bachelor, waarbij hij zich specialiseerde in de speelstijl van Bill Evans en Oscar Peterson. Momenteel studeert hij voor zijn Master Jazz Piano, waarvoor hij lessen volgt bij onder anderen Frank Giebels en Cor Bakker.
Op 19 september 2010 kreeg Ruud Jacobs de Glenn Corneille Jong Talent Prijs 2010. Ruud treedt op in vele formaties en speelt vele stijlen. Van jazz tot pop, latin tot fusion en van solo tot bigband.

Tijdens het eerste concert, op 16 juni, in OLT Backstage neemt Ruud Jacobs
jazztrompettist Marc Huynen uit Heerlen mee. Met verder Jo Didderen op bas en Steffen Thormaelen op drums.
Tijdens het tweede concert, op 30 juni, musiceert hij met
zijn eigen trio (met Jean Hommel op bas en Michel Otten op drums).
Soliste tijdens het derde concert, op 25 augustus, is zangeres
Sabine Kühlich. De in het voormalige Oost-Duitsland geboren jazz-zangeres was in 2008 winnares van de Montreux Jazz Voice Competition.

HOME | PROGRAMMA 2011 | TICKETS | FOTO'S | RESTAURANTS EN HOTELS | DANK AAN | ALGEMENE INFO | CONTACT NIEUWSBRIEF | Site Map


Back to content | Back to main menu